Ödeme Seçenekleri

KREDİ KARTI İLE ÖDEME

Ödeme işleminizi  Ziraat Bankası Sanal Pos’u üzerinden Visa, Mastercard, American Express Card  logolu kartlarla gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

HAVALE / EFT İLE ÖDEME

Sitemizden havale ile de sipariş verebilirsiniz. Ödeme sayfasında seçeceğiniz bankaya sipariş tutarını havale/ eft yapmanız ve açıklamaya sipariş numaranızı yazmanız yeterlidir. Sipariş numarası yazılan ödemeler otomatik kontrol edilmekte ve onaylanmaktadır. Atm'den yapılan ödemelerde bize bilgi vermeniz gerekmektedir.

Havale/eft yolu ile yapacağınız ödemeler için hesap bilgilerimiz;

 

ŞUBE ADI/KODU

: T.C ZİRAAT BANKASI - SİNOP ŞUBESİ / 226 NOLU ŞUBE 

HESAP NUMARASI

: 60004815-5007

IBAN NUMARASI

: TR95 0001 0002 2660 0048 1550 07

HESAP ADI

: RIFAT TURGUT İth. İhr. İml. Taş. Gıda San. Ve Tic. Ltd. Şti.

 

 

Neden Kapıda Ödeme Yok? 

Kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır. Bizim için ürünlerimizin size mükemmel şekilde ulaşması çok önemlidir. Kapıda ödeme sisteminde ödeme için alıcının müsait olmaması veya adreste bizzat bulunmaması gibi nedenlerle kargoların teslim edilememesi sonucu ortaya çıkabilmektedir. Gıda ürünlerinde uzun süreli kargo beklemelerinin yaşanmasının ürün kalitesini olumsuz etkilemesi riski nedeni ile ödemesi gerçekleşmemiş sipariş kabul edememekteyiz. Sitemizden güvenle ister kredi kartı, ister havale/eft ile ödeme yaparak alışveriş yapabilirsiniz.