Sıkça Sorulan Sorular

Yeni üye nasıl olurum?

Web sitemize üye olmak için üst menünün sağında yer alan “Üye Ol” butonuna tıklayarak yeni üye formunu doldurunuz. Ücretsiz üyeliğinizin tamamlanmasıyla birlikte sipariş vermeye başlayabilirsiniz.

Sipariş verdikten kaç gün sonra ürünler teslim edilir?

1-2 iş günü içerisinde sipariş vermiş olduğunuz ürünleri adresinize teslim edilmek üzere tarafınıza kargo ile göndermekteyiz.

Kargo gönderi şartlarınız nelerdir?

Türkiye’nin dört bir tarafına Yurtiçi Kargo ile ürünlerinizi adresinize teslim gönderiyoruz. Mobil alan içerisinde olan adreslere kargolar haftanın belli günlerinde teslimat yapmaktadır. 

Yurtdışına gönderiminiz oluyor mu?

Gönderimlerimiz Türkiye sınırları ile kısıtlıdır. Yurtdışı gönderimlerimiz bulunmamaktadır.

Soğuk ürünler bozulmadan nasıl geliyor?

Soğuk ürünlerimizi, özel ambalajlama sistemi ile buz aküleri koyarak gönderimini yapmaktayız. Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.

Aynı gün kargo için hangi saatler arasında sipariş vermeliyim?

Hafta içi 09.00 – 15.00 saatleri arasında vereceğiniz siparişler ürünler stoklarımızda mevcutsa, aynı gün kargoya verilir. Bu saatler dışındaki siparişleriniz bir sonraki gün kargoya verilmektedir.

Ürünler kargoda kırılır mı? Kırılırsa ne yapmalıyım?

Cam ürünlerimiz patpatlara sarılarak gönderilmektedir. Taşıma esnasında yaşanan her türlü sorun nedeni ile kargo görevlisi ürünü teslim ederken, teslim sırasında gerekli kontroleri yapmanızı rica ederiz. Üründe hasar, yanlış ürün durumu ya da eksik parça olması halinde görevliye tutanak tutturulması ve bizimle iletişime geçmenizi rica ediyoruz.

Siparişi teslim aldım, fakat ben bu üründen vazgeçtim, ne yapmalıyım?

TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır. 

Kredi kartı güvenliği konusunda endişeliyim?

Kişisel bilgilerinizin güveni bizim için oldukça önemlidir. Bu yüzden oldukça güvenilir ve modern bir güvenlik sistemimiz mevcut. Alışveriş sırasında karşılıklı aktarılan bilgileri şifreleyen "128 bit SSL Güvenlik Sertifikası"nı kullanıyor ve böylelikle müşterilerimize güvenilir bir alışveriş imkânı sunuyoruz.

Kapıda ödemeniz var mı?

Kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır. Ödeme tipi seçeneklerimizin arasında kredi kartı ve havale/eft bulunmaktadır.